Kamerūnas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kamerūnas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kamerute
Kamerūno Respublika yra vieninga Afrikos Respublika. Jos sostinė yra Jaundė. Kamerūnas ribojasi su Nigerija į šiaurės vakarus, Čadą į šiaurės rytus, Centrinės Afrikos Respubliką rytuose, į pietryčius nuo Kongo Respublikos, o pietuose - Pusiaujo Gvinėją ir Gaboną.
Kamerūnas yra besivystanti šalis, jos gyventojų skaičius auga maždaug 3 proc., Todėl auga urbanizacija. Šie duomenys lemia gyventojų reikalingų būsto vienetų padidėjimą, taigi ir Kamerone parduodamų nekilnojamojo turto padidėjimą.
Vyriausybė, privačios įmonės ir individualūs investuotojai stengiasi įveikti daugiau nei 100 000 vienetų per metus augančius įsipareigojimus, nuolat investuodami į būstą.

Jei Jus domina pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Kamerūne, tai didesnės galimybės siūlomos miesto zonos: Jaundė, Douala ir Limbe.
Kiekvienas miestas turi rajonus, kurie rūpinasi turtingais gyventojais, politiniais atstovais, vyriausybės pareigūnais ir tt, nes jie sveikina geriausias mokyklas, geriausius prekybos centrus, asfaltuotus kelius, ramius rajonus, prieigą prie prabangių restoranų, parduotuvių, taksi, klinikų ir kt. Tačiau Kamerute parduodamų nekilnojamojo turto kaina viršija bet kurio Europos miesto turto kainą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 30102

Parduoda Vasarnamis, Kamerūnas, Douala, Deido, Douala

600,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

700 m²
Božena Němcová turto ir prabangos. Dėl visų jūsų pirkinius ar nuomos vilos, butai, žemės ir kito turto Kamerūnas ir Afrikoje apskritai pasitikėjimą m...
Cod. 15806

Parduoda Ūkis, Kamerūnas, Douala, Akwa Palace, Akwa Palace

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkis

2000 m²
250 metrinių tonų / metrinių tonų per savaitę Bendrinis pavadinimas - kukurūzų, kukurūzų, geltona kukurūzų / geltona kukurūzai, balta kukurūzų / Ba...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB